Formularz wyszukiwania

ModaNowe kolekcje

H&M - nowa sesja Stockholm Collection

  • 12-12-2011 09:22
H&M  Stockholm Collection 2011/2012

Zdjęcia do najnowszej kampanii marki H&M, promującej Stockholm Collection, powstały dzięki współpracy kilku utalentowanych polskich artystek.

Autorką klimatycznych fotografii dla H&M przedstawiających modelkę Asię Pulko jest Martyna Galla, stylizacje wykonała Areta Szpura, natomiast fryzury i make up zawdzięczamy stylistce Marianna Jurkiewicz.

Nowa kolekcja H&M Stockholm Collection to młodzieżowe w stylu bluzy z kapturami i bez, T-shirty, topy, modne spodnie i kurtki sfotografowane na neutralnych lub industrialnych tłach.

Naszą wątpliwość budzi tylko papieros w ustach modelki. Myśleliśmy, że proste triki z dawnych filmów, kiedy reżyserzy uporczywie wyrażali nostalgię i bunt poprzez spowijanie bohaterów papierosową mgłą, odeszły już w niepamięć. Od tamtej pory przecież dowiedzieliśmy się dużo więcej o raku i moda na palenie przeminęła.

My w każdym razie powtarzamy za Andrzejem Pągowskim, że "papierosy są do d...py!" A jakie jest Wasze zdanie?

Film video promujący nową kolekcję H&M autorstwa Sonii Szóstak zobaczycie tutaj:

Najmodniejsze ubrania od H&MDżinsowe kurteczki, szorty od H&MBluzy z kapturem, rurki - moda 2011/2012Nowa kolekcja H&MNajmodniejsze makijaże, t-shirtyPalenie nie jest w modzie!Skórzana kurtka - hit sezonu 2012Najmodniejsze spodnie, kurtki na zimę 2011-2012Papierosy są do d...py!Nostalgiczne klimaty od H&M, modne ubrania